چهارشنبه 2 خرداد 1403  

خبر روز ملی

1401/6/19 شنبه

حضور بیش از هزار استاد دانشگاه‌های علوم پزشکی در دوره‌های آموزشی و فرهنگی.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از حضور بیش از هزار استاد دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در دوازده دوره آموزشی و فرهنگی در مشهد، خبر داد. .

.

به گزارش وبدا، دکتر عباس شیراوژن در مراسم اختتامیه اولین دوره آموزشی و فرهنگی همراه با حکیمان و تجلیل از استادان برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مشهد، گفت: با توجه به این‌که استادان دانشگاه ها در طول سال تحصیلی درگیر کلاس‌های درس هستند، از فصل تابستان به عنوان فرصتی ویژه برای برگزاری اولین دوره آموزشی و فرهنگی همراه با حکیمان استفاده کردیم تا میزبان اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور باشیم.
وی اضافه کرد: در این دوره که در قالب ۱۲ نوبت برگزار شد میزبان بیش از هزار استاد از دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی مشهد در بازه زمانی چهل روزه بودیم و برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و زیارتی هر گروه به مدت ۷۲ ساعت برگزار شد.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: این اولین دوره‌ای بوده که در این سطح برگزار می‌شود و دولت سیزدهم پیشگام آن بود. امیدواریم خروجی‌های اثربخش آن را در سال تحصیلی جدید و در سر کلاس درس دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور ببینیم.
دکتر شیراوژن با بیان اینکه همواره قدردان تلاش‌های خستگی ناپذیر استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور هستیم، خاطرنشان کرد: دوره آموزشی و فرهنگی همراه با حکیمان را با هدف قدرشناسی از خدمات ارزنده استادان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور در مشهد برگزار کردیم تا در کنار انجام فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی، تشرف خانوادگی هم به بارگاه منور رضوی داشته باشیم.
وی در پایان از مدیران دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مجمتع شهدای سلامت این دانشگاه برای میزبان اولین دوره آموزشی و فرهنگی همراه با حکیمان با حضور بیش از ۳ هزار زائر و میهمان امام رضا(ع)، قدردانی کرد.
 .
آرشیو
نسخه قابل چاپ